Drugi wyjazd do Izraela

Nie minęło nawet kilka miesięcy od pierwszego wyjazdu, a ja ponownie przyjechałem to Izraela - tym razem skupiam się na południowej pustynnej części kraju.

Opublikowano: 17 mar 2019

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby jaskinia wydrążona przez wodę w soli kamiennej? Jeżeli tak do idealnie trafiliście!

Opublikowano: 23 sie 2019

Witajcie w jednym z najdłuższych odcinków na moim kanale! Przygotujcie się na dużo kości i klaustrofobicznych ujęć. Na Wasze szczęście podczas oglądania nie czuć tego odoru, który ja czułem :)

Opublikowano: 20 sty 2019

Ciąg dalszy przygód z podziemnego miasta - znajduję się w okolicach Beit Guvrin gdzie eksploruję podziemne systemy zbudowane tu przez mieszkańców tego rejonu ponad 2000lat temu.

Opublikowano: 02 lut 2019

Odcinek głównie o podziemnych fortyfikacjach ale spenetruję również jedne z najciaśniejszych tuneli jakie widziałem - także żeby nie było, że nie ostrzegałem - będzie klaustrofobicznie!

Opublikowano: 07 lut 2019

W tym odcinku pewien korytarz musiałem spenetrować sam i natrafiłem na coś, czego nie oglądacie często na tym kanale, a mianowicie na miejsce, które okazało się dla mnie za ciasne.

Opublikowano: 27 lip 2019

Fragment z eksploracji jaskini położonej pod izraelskim osiedlem domków jednorodzinnych. Dowiesz się również po co komu test ciążowy pod ziemią :)
| .projekt: reel-creative.com | realizacja: bartlomiej(a)nowak.coffee |