FAQ

Czy niepełnoletni mogą penetrować ze mną?

Co do zasady zabieram tylko osoby pełnoletnie. W przypadku młodszych uczestników wymagam obecności rodzica/opiekuna na takich samych warunkach jak reszta uczestników.

Co jeżeli mam klaustrofobię?

Jeszcze nie wszystko stracone. Polecam najpierw prostsze wyjazdy jak Seewerk czy MRU - tam przekonamy się czy naprawdę masz klaustrofobię i w najgorszym wypadku w ciągu kilku minut wyprowadzę Cię na powierzchnię.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu penetracyjnego jest ubezpieczony. W związku z tym wymagam danych niezbędnych do wykupienia polisy (imię, nazwisko, data urodzenia, pesel).

Jak wygląda rezerwacja?

Najprościej zacząć przez formularz kontaktowy dostępny na tej stronie lub maila kawiak@penetrujedziury.pl. Po potwierdzeniu wolnych miejsc czekam na zaliczkę, żeby móc je zarezerwować na 100%. Resztę można wysłać albo razem z zaliczką albo gotówką na miejscu przed rozpoczęciem wyjazdu.

Dlaczego ceny w euro?

Mieszkam i pracuję w Berlinie i to tutaj właśnie rozliczam się z fiskusem. Przyjmuje też płatności w złotówkach.

Kontakt

Po potwierdzeniu rezerwacji każdy uczestnik otrzymuje mój numer telefonu oraz plik pdf/link do filmu z opisem, jak najlepiej się przygotować.

Czy to legalne?

Tak. W MRU wykupuję dla każdego uczestnika bilety wstępu, w Seewerk wykupuję zgodę od właściciela terenu. W Górach Sowich obiekty znajdują się na terenie lasów publicznych. W Izraelu współpracuję z lokalnymi klubami speleo.
| .projekt: reel-creative.com | realizacja: bartlomiej(a)nowak.coffee |