Wyjazdy Jaskiniowe

Od czasu do czasu organizuje również wyjazdy jaskiniowe. Każdy z nich przeprowadzany jest legalnie, tj. wraz z rejestracją wejść oraz z profesjonalnym instruktorem jaskiniowym. Wyjazdy odbywają się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i w Sudetach.

Jaskiniowy Weekend

Sudety

Zapraszam w Sudety na jaskiniowo-sztolniowy weekend! Spędzimy 2 dni zwiedzając najciekawsze obiekty jaskiniowe i sztolniowe w okolicy połączone ze zbieraniem minerałów i ciekawostkami geologicznymi i przyrodniczymi. Wyjazd dla początkujących, bez technik linowych i wspinaczki, więc jeśli chcecie jechać, ale martwicie się o kondycję, sprawność czy umiejętności, to przestańcie się martwić i zapisujcie się już teraz. Wyjazd organizowany wspólnie z Jankiem Wieczorkiem z dzikiesudety.pl, którego olbrzymia wiedza na temat lokalnej przyrody, kultury, historii i geologii, połączona z niespotykanym talentem do gawędziarstwa jest atrakcją samą w sobie.
Plan: Piątek 15:00 zbiórka 15:30-20:30 podziemia okolicy Kowar, gdzie pobawimy się licznikami geigera i poszukamy najprawdziwszego uranu 21:00 grill w agroturystyce Sobota: 8:00 śniadanie 9:00-18:00 wycieczka jaskiniowa, zobaczymy i ciasne dziury i przestronne sale 19:00 grill Niedziela 9:00 śniadanie 10:00-15:00 wycieczka jaskiniowa - jeszcze więcej podziemnej penetracji 15:00 grill przy lazurowych wodach Sudeckiej Teneryfy 17:00 zakończenie

KOSZT: 215 /osoba *

1000 zł.

Cena obejmuje opiekę instruktora i przewodnika, ubezpieczenie NNW, kask, wyżywienie wraz z wieczornymi grillami.

Najbliższe terminy wyjazdów:

| .projekt: reel-creative.com | realizacja: bartlomiej(a)nowak.coffee |