Wyjazdy Jaskiniowe

Od czasu do czasu organizuje również wyjazdy jaskiniowe. Kazdy z nich przeprowadzany jest legalnie, tj. wraz z rejestracją wejść oraz z profesjonalnym instruktorem jaskiniowym. Zdecydowana większość wyjazdów odbywa sie w rejonie Wyżyny Krakowsko Częstochowskiej zwanej Jura. Teoretycznie każdy może wziąć udział w takim wyjeździe, aczkolwiek nie polecam go na pierwsze spotkanie z podziemiami, gdyż takie wyjazdy to nie tylko klaustrofobia i ciasne przeciski ale i podstawy poruszania się po linie. Noclegi odbywają się najczęściej na polach namiotowych.

Jaskiniowy Weekend

Jura Krakowsko-Częstochowska

Podczas takiego wyjazdy poznasz podstawowe techniki linowe stosowane w jaskiniach. Przewidujemy również zajęcia wspinaczkowe, jak i te z wciskania się w naprawdę ciasne miejsca. Wszystko to na certyfikowanym sprzęcie i pod okiem doświadczonego instruktora. Zakwaterowanie w namiotach na polu namiotowym w bezpośrednim sąsiedztwie jaskiń. Maksymalny rozmiar grupy - 12 osób. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko wraz z rodzicami, opiekunami.
Plan: Piątek 17:00 zbiórka na polanie 17:30-20:30 zajęcia wspinaczkowe 21:00 grill Sobota: 8:00 śniadanie 9:00-18:00 wycieczka jaskiniowa 19:00 grill Niedziela 9:00 śniadanie 10:00-16:00 wycieczka jaskiniowa 17:00 zakończenie

KOSZT: 200 /osoba *

900 zł.

Cena obejmuje opiekę instruktora i przewodnika, ubezpieczenie NNW, sprzęt, wyżywienie wraz z wieczornymi grillami.

Najbliższe terminy wyjazdów:

| projekt: reel-creative.com | realizacja: bartlomiej(a)nowak.coffee |